Оцінка якості кормів та компонентів

Оцінка якості інкубаційних яєць

Оцінка параметрів та умов вирощування птиці

Оцінка стану здоров’я птиці

Реалізація продукції

Навчання спеціалістів

Володимир Мельник, канд. с.-г. наук


М’ясо індиків відноситься до категорії дієтичних продуктів і рекомендується для споживання всім без винятку категоріям населення, в тому числі хворим людям, людям похилого віку та дітям. Запечена індичка є окрасою святкового столу. М’ясо індиків може також слугувати більш здоровою альтернативою свинині та яловичині. 10 індиків дають стільки ж м’яса, скільки 1 свиня. Тому вирощування індичат у населення України набуває все більшої популярності. В той же час придбати їх можна далеко не в усіх регіонах України. У зв'язку з цим виробництво інкубаційних яєць індиків та добових індичат є однією з найбільш економічно вигідних сфер діяльності для фермерських господарств. Від однієї індички при належному утриманні можна отримати 80-100 інкубаційних яєць, кожне з яких коштує щонайменше 20 грн., а одне добове індича 50-60 грн. Однак належне утримання передбачає створення оптимального мікроклімату та світлового режиму у пташнику для самців і самок, їх годівлю у відповідності з фізіологічними потребами в поживних речовинах для забезпечення високих відтворних показників, виконання комплексу ветеринарно-санітарних заходів, застосування технології штучного осіменіння.

Експерти Центра обслуговування з птахівництва нададуть Вам необхідну консультативну допомогу з вирощування, утримання та годівлі індиків, допоможуть освоїти технологію штучного осіменіння, розроблять комплекс ветеринарно-санітарних заходів.

Обговорити тему та отримати додаткову інформацію від експерта ЦОП >>>>

Рекомендована література по птахівництву:

Инкубация яиц сельскохозяйственной птицы

Инкубация яиц сельскохозяйственной птицы - книги по птицеводству

Методи біологічного контролю в інкубації

Економічний онлайн калькулятор по інкубації яєць птиці

Для запуску калькулятора потрібно тапнути по картинці. ІнструкцІя роботи з калькулятором написана в примітках. cool

Экономический онлайн калькулятор по инкубации яиц птицы

Рейтинг: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

ЦОП на Viber

Приєднатись до спільноти

Розвиток ринків збуту

В умовах війни в Україні Програма USAID АГРО прагне максимально зберегти та відновити ринкові системи та сприяти максимальній участі мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств у забезпеченні продовольчої безпеки на місцевому та національному рівнях.

Спонсорська підтримка

Державна дослідна станція птахівництва НААН отримала комбікорми для генофондної птиці від компанії Кімонікс Інтернешнл Інк. за програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Докладніше ...