Оцінка якості кормів та компонентів

Оцінка якості інкубаційних яєць

Оцінка параметрів та умов вирощування птиці

Оцінка стану здоров’я птиці

Реалізація продукції

Навчання спеціалістів

Володимир Мельник, канд. с.-г. наук

 

Одна з найбільш значних статей витрат при вирощуванні птиці є вартість енергоносіїв – палива та електроенергії. Паливо в основному необхідне для обігріву пташників та птиці,  електроенергія  для освітлення пташників, роботи приводів механізмів (вентиляторів, дробарок, змішувачів, кормороздавачів, транспортерів видалення посліду тощо), інколи також використовується для обігріву птиці. Чи можна зменшити витрати палива та електроенергії і, тим самим, собівартість продукції птахівництва?

Звичайно можна, якщо раціонально побудувати технологічний процес виробництва продукції і використовувати  енергозберігаючі  технічні рішення та режими виконання вказаних операцій, що забезпечують не тільки зниження витрат енергоносіїв, але і покращення показників вирощування птиці, наприклад шляхом застосування:

 – джерел світла з оптимальним для птиці спектром і режимів освітлення пташника у відповідності з видом і віком птиці;

-         енергозберігаючих систем та  засобів опалення пташників;

-         енергозберігаючих схем, режимів  та засобів вентиляції.

В той же час помилки у вирішенні вказаних проблем можуть дорого коштувати птахівникам початківцям. Тому не робіть помилок. Звертайтесь в Центр обслуговування з птахівництва, фахівці якого допоможуть Вам підібрати необхідне обладнання та розробити найбільш оптимальні режими і схеми його застосування. Тим самим Ви зекономите значну кількість палива й електроенергії та своїх коштів.

Обговорити тему з експертом ЦОП

Рейтинг: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

ЦОП на Viber

Приєднатись до спільноти

Розвиток ринків збуту

В умовах війни в Україні Програма USAID АГРО прагне максимально зберегти та відновити ринкові системи та сприяти максимальній участі мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств у забезпеченні продовольчої безпеки на місцевому та національному рівнях.

Спонсорська підтримка

Державна дослідна станція птахівництва НААН отримала комбікорми для генофондної птиці від компанії Кімонікс Інтернешнл Інк. за програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Докладніше ...