Оцінка якості кормів та компонентів

Оцінка якості інкубаційних яєць

Оцінка параметрів та умов вирощування птиці

Оцінка стану здоров’я птиці

Реалізація продукції

Навчання спеціалістів

Серія публікацій на тему “Впровадження системи ХАССП на птахівницьких підприємствах”.

Аналіз існуючих технологій виробництва харчових яєць і м'яса птиці в невеликих і середніх птахівничих підприємствах та вимог щодо їх безпечності показує, що для різних систем утримання птиці при виробництві харчових яєць і м'яса птиці в кліткових батареях та на підлозі є спільні елементи технологій й ймовірні небезпеки забруднення кінцевої продукції, з якими вони повязані. За планом ХАССП передбачається процедури контролю ймовірних небезпек у критичних контрольних точках (ККТ) виробництва.

Рейтинг: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Серія публікацій на тему “Впровадження системи ХАССП на птахівницьких підприємствах України”.

Зараз Україна стоїть на шляху інтеграції у СОТ, тому має впроваджувати європейські стандарти у сфері безпеки харчової продукції. Харчові яйця, м’ясо птиці, продукти переробки, субпродукти займають вагоме місце у раціоні людей та продовольчій безпеці країни вцілому.

На підприємствах ЄС, що пов’язані з виробництвом, переробкою, танспортуванням, зберіганням, реалізацією харчової продукції впроваждена система ХАССП, дотримання принципів якої гарантує безпечність продуктів харчування на шляху від виробництва до столу споживачів.

Рейтинг: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Зараз Україна стоїть на шляху інтеграції до СОТ й має впровадити відповідні правила і процедури що забезпечують безпеку харчової продукції, у тому числі й у галузі птахівництва. Згідно вимог, прийнятих у більшості розвинених країн світу, забій птиці, призначеної для реалізації, обов’язково повинен здійснюватися в сертифікованих забійних цехах або пунктах, що забезпечують дотримання необхідних ветеринарно-санітарних норм. Одним зі способів вирішення цього питання в Україні може бути створення мобільних забійних пунктів.

Рейтинг: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Харчові яйця та мясо птиці широко використовуються у раціоні живлення людини. Тому якість та безпечність такої продукції має велике значення. Але час від часу в новинах проходить інформація про випадки харчових отруєнь людей спожитими неякісними продуктами придбаними у магазинах чи на ринках. Що ж робити? Як захистити споживачів від вживання небезпечної та неякісної продукції? Як посилити довіру до виробників?

Рейтинг: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

ЦОП на Viber

Приєднатись до спільноти

Розвиток ринків збуту

В умовах війни в Україні Програма USAID АГРО прагне максимально зберегти та відновити ринкові системи та сприяти максимальній участі мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств у забезпеченні продовольчої безпеки на місцевому та національному рівнях.

Спонсорська підтримка

Державна дослідна станція птахівництва НААН отримала комбікорми для генофондної птиці від компанії Кімонікс Інтернешнл Інк. за програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Докладніше ...