Оцінка якості кормів та компонентів

Оцінка якості інкубаційних яєць

Оцінка параметрів та умов вирощування птиці

Оцінка стану здоров’я птиці

Реалізація продукції

Навчання спеціалістів

фахівців ЦОП та виробників продукції птахівництваДержавна дослідна станція птахівництва НААН в рамках реалізації проекту «Центр обслуговування з птахівництва для мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП)» продовжує підтримувати фермерів та виробників продукції у цей складний час, ділячись актуальною інформацією та залучаючи до обговорення проблемних питань галузі.

На конференції підвели підсумки та розкрили актуальні питання щодо стану галузі у країні в умовах воєнного стану, а також проаналізували проблеми та шляхи їх вирішення у новому році, докладно розповіли про послуги Центру обслуговування із птахівництва та надали інформацію про продукцію Державної дослідної станції птахівництва НААН, на базі якої утримується поголів’я вітчизняних порід курей та індиків.

Програма

 • 13 30 - 14 00 Підключення до ZOOM-платформи
 • 14 00 - 14 10 Вітальне слово. «Нові етапи в рамкам співпраці – школа прикладного птахівництва; інтернет-магазин – все найкраще для птахівника; наша птиця та наш супровід» Олег КАТЕРИНИЧ, доктор сільськогосподарських наук, директор Державної дослідної станції птахівництва НААН.
 • 14 10 - 14 20 «Центр обслуговування з птахівництва як важлива ланка взаємодії з виробниками та гарантування якості кінцевої продукції» . Світлана ПАНЬКОВА, кандидат сільськогосподарських наук, експерт Центру обслуговування із птахівництва
 • 14 20 - 14 30 «Особливості створення оптимального мікроклімату в пташниках фермерських господарств в умовах воєнного стану». Олена РЯБІНІНА, кандидат сільськогосподарських наук, експерт Центру обслуговування із птахівництва.
 • 14 30 - 14 40 «Основні аспекти контролю якості кормів для птиці в контексті викликів сьогодення». Олена ГАВІЛЕЙ, кандидат сільськогосподарських наук, експерт Центру обслуговування із птахівництва.
 • 14 40 - 14 50 «Ефективні технічні та технологічні рішення для фермерських господарств ». Володимир МЕЛЬНИК, кандидат сільськогосподарських наук, експерт Центру обслуговування із птахівництва.
 • 14 50 - 15 00 «Мікотоксикологічний контроль кормів. Наслідки використання забруднених мікотоксинами кормів для годівлі птиці та шляхи їх детоксикації» Анатолій КОТИК, доктор ветеринарних наук, експерт Центру обслуговування із птахівництва
 • 15 00 - 15 10 «Здоров’я птиці: ключові фактори у воєнний та повоєнний час». Людмила НАЛИВАЙКО, доктор ветеринарних наук, експерт Центру обслуговування із птахівництва.
 • 15 10 - 15 20 «Ветеринарні проблеми та способи їх вирішення у присадибних і фермерських господарствах у воєнний період». Олексій ЦИНОВИЙ, кандидат біологічних наук, експерт Центру обслуговування із птахівництва.
 • Підсумки.
  15 20 - 15 30 «Заключне слово, підведення підсумків онлайн зустрічі, плани на майбутнє». Олег Катеринич, директор Державної дослідної станції птахівництва НААН.

Рейтинг: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

ЦОП на Viber

Приєднатись до спільноти

Актуальні теми

Розвиток ринків збуту

В умовах війни в Україні Програма USAID АГРО прагне максимально зберегти та відновити ринкові системи та сприяти максимальній участі мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств у забезпеченні продовольчої безпеки на місцевому та національному рівнях.

Спонсорська підтримка

Державна дослідна станція птахівництва НААН отримала комбікорми для генофондної птиці від компанії Кімонікс Інтернешнл Інк. за програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Докладніше ...

Матеріали