Оцінка якості кормів та компонентів

Оцінка якості інкубаційних яєць

Оцінка параметрів та умов вирощування птиці

Оцінка стану здоров’я птиці

Реалізація продукції

Навчання спеціалістів

Однією з переваг качок при вирощуванні на м’ясо є можливість використання більш дешевих кормів, ніж, наприклад, при відгодівлі  індиків або курчат-бройлерів. Значною мірою такі корми завжди знайдуться в фермерському господарстві: зернові та зернобобові культури, макухи і шроти, зелені та соковиті корми, різні корми тваринного походження. Але, при цьому потрібно пам’ятати, що раціони годівлі мають забезпечувати достатнє надходження поживних речовин в організм птиці для реалізації їх потенціалу росту. У разі недостачі  однієї якоїсь поживної речовини птиця змушена буде споживати більшу кількість корму поки не отримає необхідну її кількість, в іншому випадку це негативно вплине на показники росту. В обох випадках погіршаться економічні показники, аж до отримання збитків. Ще одна особливість качок, про яку необхідно пам’ятати, це те, що приблизно з 9-тижневого віку у них розпочинається ювенальна линька. А це означає, що їх відгодівлю необхідно закінчити до цього віку, в іншому випадку їх доведеться годувати ще, як мінімум два місяці без відповідного збільшення живої маси.

Розібратися з усіма цими нюансами відгодівлі качок і налагодити їх повноцінну годівлю в  Вашому фермерському господарстві з урахуванням місцевої кормової бази допоможе Центр обслуговування з птахівництва, який має для цього висококваліфікованих фахівців та необхідну аналітичну базу.

Обговорити тему та отримати додаткову інформацію від експерта ЦОП >>>>

Рекомендации по выращиванию утокЗамовити брошуру "Утки в фермерском хозяйстве и на подворье"

Рейтинг: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

ЦОП на Viber

Приєднатись до спільноти

Актуальні теми

Розвиток ринків збуту

В умовах війни в Україні Програма USAID АГРО прагне максимально зберегти та відновити ринкові системи та сприяти максимальній участі мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств у забезпеченні продовольчої безпеки на місцевому та національному рівнях.

Спонсорська підтримка

Державна дослідна станція птахівництва НААН отримала комбікорми для генофондної птиці від компанії Кімонікс Інтернешнл Інк. за програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Докладніше ...

Матеріали