Оцінка якості кормів та компонентів

Оцінка якості інкубаційних яєць

Оцінка параметрів та умов вирощування птиці

Оцінка стану здоров’я птиці

Реалізація продукції

Навчання спеціалістів

Мельник В.О., канд.. с.-г. наук

Качки характеризуються невибагливістю, стійкістю до хвороб. Від них отримують дешеве та смачне і поживне м’ясо. Запечена качка з яблуками є прикрасою святкового столу. Все більшої популярності в Україні набуває качка по-пекінськи, яку пропонують в ресторанах та кафе китайської (і не тільки) кухні. Качиний жир широко використовується в народній кулінарії і є гарною альтернативою салу. Від качок також отримують гарну за якістю перо-пухову сировину. Однак для птахівницьких господарств промислового типу з низки причин виробляти м’ясо качок складніше, ніж м’ясо курчат-бройлерів. Тому зараз в Україні м’яса качок виробляється менше 1 кг в розрахунку на 1 мешканця та й то – переважно в присадибних господарствах, де воно й споживається. У зв’язку з цим м’ясо качок є дефіцитним в багатьох регіонах.

Це відкриває великі перспективи для фермерських господарств в налагодженні його виробництва. М’ясо качок користується значним попитом на продуктових ринках, в кафе, ресторанах, інших закладах громадського харчування, при цьому, його можна реалізувати за цінами на 20-30% дорожче, ніж м’ясо курчат-бройлерів за приблизно такої ж собівартості. В розрахунку на 1 качку можна отримати від 50 до 100 грн. прибутку. Однак, постає питання, що потрібно, для того, щоб організувати економічно ефективне виробництво качатини в фермерському господарстві. Більшість пов’язаних з цим проблем Вам допоможе Вам вирішити Центр обслуговування з птахівництва (ЦОП).

Обговорити тему та отримати додаткову інформацію від експерта ЦОП >>>>

Рекомендована література:

Замовити брошуру "Утки в фермерском хозяйстве и на подворье"

Рекомендации по выращиванию уток

Производство мяса мулардов в приусадебных и фермерских хозяйствах

Производство мяса мулардов в приусадебных и фермерских хозяйствах

Онлайн розрахунки норми згодовування корму для мулардів

Суть розрахунку видачі добової норми корму для м'ясних качок полягає в її визначенні на кожну добу життя птиці, але таким чином, що в сумі за тиждень маса корму дорівнює нормативному значенню за тиждень.

Такий підхід дозволяє раціонально використовувати корм за рахунок виключення випадків недоїдання або нестачі корму. При стандартному годуванні норма корму для птиці на тиждень ділиться на 7 і тоді на початку тижня корм залишається і залишок переходить на наступний день годування. Недоліки такого способу – втрати і псування корму, погіршується однорідність стада по масі.

Для початку роботи необхідно змінити дані в формі на сайті і натиснути на кнопку "Рахувати"

Рейтинг: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

ЦОП на Viber

Приєднатись до спільноти

Актуальні теми

Розвиток ринків збуту

В умовах війни в Україні Програма USAID АГРО прагне максимально зберегти та відновити ринкові системи та сприяти максимальній участі мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств у забезпеченні продовольчої безпеки на місцевому та національному рівнях.

Спонсорська підтримка

Державна дослідна станція птахівництва НААН отримала комбікорми для генофондної птиці від компанії Кімонікс Інтернешнл Інк. за програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Докладніше ...

Матеріали