Оцінка якості кормів та компонентів

Оцінка якості інкубаційних яєць

Оцінка параметрів та умов вирощування птиці

Оцінка стану здоров’я птиці

Реалізація продукції

Навчання спеціалістів

Володимир Мельник, канд. с.-г. наук.

Кожний, хто захоче створити фермерське птахівницьке господарство, зіткнеться кінець кінцем з вимогами та правилами численних нормативних документів. Ці вимоги та правила спрямовані, головним чином, на забезпечення біобезпеки самої створюваної ферми, а також біо- та екологічної безпеки створюваної  ферми  для навколишніх населених пунктів, інших тваринницьких і птахівницьких ферм, промислових об’єктів та об’єктів інфраструктури, довкілля в цілому, на охорону праці обслуговуючого персоналу і дотримання належних умов гуманного утримання птиці. Нормативні документи регламентують вимоги:

-  до розміщення птахівницьких господарств і їх виробничих зон, підзон, об’єктів і споруд відносно до зон житлової забудови та інших птахівницьких і тваринницьких ферм, промислових об’єктів  і об’єктів інфраструктури;

- до будівельної частини і обладнання  пташників;

- до вікових категорій птиці, які допускається  розміщувати в пташниках, зонах і підзонах;

- до технологічних нормативів утримання птиці;

- до зберігання та утилізації відходів;

- до охорони довкілля;

- до правил проведення ветеринарно-санітарних заходів тощо.

За недотримання вказаних вимог можливі штрафні санкції аж до закриття підприємства. Розібратися у всіх цих правилах не так просто. Тому звертайтеся до Центру обслуговування з птахівництва, фахівці якого нададуть Вам всю необхідну допомогу.

Обговорити тему та отримати додаткову інформацію від експерта ЦОП >>>>

Рейтинг: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

ЦОП на Viber

Приєднатись до спільноти

Актуальні теми

Розвиток ринків збуту

В умовах війни в Україні Програма USAID АГРО прагне максимально зберегти та відновити ринкові системи та сприяти максимальній участі мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств у забезпеченні продовольчої безпеки на місцевому та національному рівнях.

Спонсорська підтримка

Державна дослідна станція птахівництва НААН отримала комбікорми для генофондної птиці від компанії Кімонікс Інтернешнл Інк. за програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Докладніше ...

Матеріали