Оцінка якості кормів та компонентів

Оцінка якості інкубаційних яєць

Оцінка параметрів та умов вирощування птиці

Оцінка стану здоров’я птиці

Реалізація продукції

Навчання спеціалістів

Мельник В.О., експерт ЦОП

Відомі способи вирощування каченят на м’ясо на підстилці, на сітчастій (решітчастій) підлозі та в кліткових батареях. Кожен з них має свої переваги та недоліки.

Вирощування на підстилці є найдешевшим способом з точки зору капітальних витрат. Однак качки є водоплавною птицею, схильною до купання та розбризкування води, що без застосування спеціальних ніпельних напувалок призводить до погіршення якості підстилки та санітарного стану пташника в цілому, негативно впливає на показники птиці.

Вирощування на сітчастій (решітчастій) або комбінованій підлозі дає змогу збільшити щільність посадки каченят у пташнику в 1,5-2 рази, покращити санітарний стан пташника та показники птиці, виключає потребу в підстилці, однак вимагає більших на 20-30% капітальних витрат, ускладнює проблему утилізації отриманого посліду.

Вирощування в кліткових батареях призводить до збільшення капітальних витрат на обладнання в 2-3 рази, однак дає змогу в такій же пропорції збільшити місткість пташника, покращити санітарний стан пташника та поліпшити показники вирощування птиці. Нескладні за конструкцією одноярусні кліткові батареї можна виготовити самостійно та становити їх в теплий період року навіть на відкритому повітрі в тіні дерев.

ЦОП допоможе підібрати найбільш оптимальний для Ваших умов варіант відгодівлі каченят, профілактики захворювань, розробить технологію вирощування та годівлі птиці й утилізації посліду та надасть інші послуги для підвищення ефективності та отримання найбільшого прибутку.

Обговорити тему з експертом >>>>>

Рекомендации по выращиванию уток

Рейтинг: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

ЦОП на Viber

Приєднатись до спільноти

Актуальні теми

Розвиток ринків збуту

В умовах війни в Україні Програма USAID АГРО прагне максимально зберегти та відновити ринкові системи та сприяти максимальній участі мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств у забезпеченні продовольчої безпеки на місцевому та національному рівнях.

Спонсорська підтримка

Державна дослідна станція птахівництва НААН отримала комбікорми для генофондної птиці від компанії Кімонікс Інтернешнл Інк. за програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Докладніше ...

Матеріали