Оцінка якості кормів та компонентів

Оцінка якості інкубаційних яєць

Оцінка параметрів та умов вирощування птиці

Оцінка стану здоров’я птиці

Реалізація продукції

Навчання спеціалістів

Понад 50% готового комбікорму складається із зернових. Дані кормові інгредієнти відрізняються гарною засвоюваністю поживних речовин і забезпечують повноцінну годівлю тварин. Але, як правило, зерно містить в собі прихованого ворога, яким є мікотоксини.

За різними даними від 25 до іноді 50% можливого приросту втрачається в результаті слабкої, хронічної інтоксикації продуктивного поголів'я кормовими токсинами, які знаходяться в раціоні.

Забруднення мікотоксинами кукурудзиЦвілеві гриби можуть накопичуватись в кормах в полі в період вегетації рослин під час несприятливих метеорологічних умов або утворюватися при порушенні заготівлі та зберігання кормів (наприклад, в теплих і вологих умовах). Результатом розмноження цвілевих грибів в кормовій сировині є зниження поживності, погіршення смакових якостей, наявність мікотоксинів, які призводять до затримки росту тварин, зниження їх продуктивності, негативно впливають н6а здоров’я.

Визначення мікотоксинів у кормах

Мікотоксини, потрапляючи в організм з кормом, можуть викликати зміну стану мікрофлори в кишечнику, а, всмоктуючись в шлунково-кишковому тракті, негативно впливають на клітини, органи, тканини. Економічні втрати від мікотоксинів в Європейському союзі оцінюється більш ніж 5 мільярдів євро в рік. Керуючись міжнародними дослідженнями і отриманими даними в нашому відділі, можемо відзначити значне перевищення даних речовин в кормових інгредієнтах зернової природи. Заражений мікотоксинами корм однаково небезпечний, як для дорослого поголів'я, так і для молодняка.

У Державній дослідній станції птахівництва НААН проводять визначення загальної токсичності кормів способом мікробіологічного біотестування. Цей метод розрахований на визначення загальної токсичності будь-якого зразка корму. Оцінка вмісту мікотоксинів  проводиться методом ІФА.

Замовити зоохімічний аналіз компонентів корму >>>

Обговорити тему >>>

Рейтинг: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

ЦОП на Viber

Приєднатись до спільноти

Розвиток ринків збуту

В умовах війни в Україні Програма USAID АГРО прагне максимально зберегти та відновити ринкові системи та сприяти максимальній участі мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств у забезпеченні продовольчої безпеки на місцевому та національному рівнях.

Спонсорська підтримка

Державна дослідна станція птахівництва НААН отримала комбікорми для генофондної птиці від компанії Кімонікс Інтернешнл Інк. за програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Докладніше ...