Оцінка якості кормів та компонентів

Оцінка якості інкубаційних яєць

Оцінка параметрів та умов вирощування птиці

Оцінка стану здоров’я птиці

Реалізація продукції

Навчання спеціалістів

Слід нагадати, що останнім часом почастішали випадки фальсифікації кормової сировини високобілкового походження (рибне, м’ясо-кісткове борошно, соєва макуха, кормові дріжджі та ін.), оскільки дані кормові інгредієнти мають високу ціну. Саме вони найчастіше піддаються фальсифікації з метою здешевлення компоненту і отримання прибутку.

Недобросовісні постачальники кормів вдаються до різних хитрощів, щоб підвищити рівень білку. Найбільш простий спосіб підвищити білок - додавання в корм неорганічних азотовмісних сполук (сечовина). Це не тільки знижує реальну поживну цінність корму, але і може призвести до хвороби і навіть до гибелі птиці.

Щоб, не стати жертвою придбання фальсифікованого продукту і не отримати збитки від нестачі приростів у тварин і падежу, а також не мати проблем з токсикозом, рекомендуємо оцінювати дані види сировини на показники якості білку. Якість білку ми оцінюємо комплексно, аналізуючи такі показники: масова частка сирого протеїну (%),масова частка білка по Барнштейну.

Замовити зоохімічний аналіз компонентів корму >>>

Обговорити тему >>>

Рейтинг: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

ЦОП на Viber

Приєднатись до спільноти

Розвиток ринків збуту

В умовах війни в Україні Програма USAID АГРО прагне максимально зберегти та відновити ринкові системи та сприяти максимальній участі мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств у забезпеченні продовольчої безпеки на місцевому та національному рівнях.

Спонсорська підтримка

Державна дослідна станція птахівництва НААН отримала комбікорми для генофондної птиці від компанії Кімонікс Інтернешнл Інк. за програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Докладніше ...