Оцінка якості кормів та компонентів

Оцінка якості інкубаційних яєць

Оцінка параметрів та умов вирощування птиці

Оцінка стану здоров’я птиці

Реалізація продукції

Навчання спеціалістів

Коментарі   

Віктор
+1 # Експертиза якості кормуВіктор 23.09.2021, 07:55
Як можна дізнатися про фальсифікацію корму, коли для покращення показників добавляють сечовину, чи інші азотовмісні речовини.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Гавілей Олена Василівна
+2 # RE: Експертиза якості кормуГавілей Олена Василівна 23.09.2021, 08:01
Комбікорм складається з багатьох компонентів. Найбільш дорогі з них це високобілкові компоненти такі як: рибне, м’ясо-кісткове борошно, соєва макуха, кормові дріжджі та ін. Саме вони найчастіше піддаються фальсифікації з метою здешевлення компоненту і отримання прибутку. Недобросовісні постачальники кормів використовують різні способи, щоб підвищити рівень білку. Сирий протеїн - це перший показник, на який звертають увагу при оцінці якості кормів. Саме тому рівень протеїну найчастіше піддається фальсифікації.
Найбільш простий спосіб підвищити білок - внесення в корм неорганічних азотовмісних сполук (сечовини). Це не тільки знижує реальну поживну цінність корму, але і може призвести до хвороби і навіть до гибелі птиці.
В лабораторії Центру обслуговування з птахівництва ми проводимо визначення фальсифікації складових корму (рибне, м’ясо-кісткове борошно, соєва макуха, кормові дріжджі та ін.). Звертайтеся, тут Вам допоможуть оцінити якість компонентів та нададуть обґрунтовану кваліфіковану консультацію. Чекаємо на Вас.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Рейтинг: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

ЦОП на Viber

Приєднатись до спільноти

Актуальні теми

Розвиток ринків збуту

В умовах війни в Україні Програма USAID АГРО прагне максимально зберегти та відновити ринкові системи та сприяти максимальній участі мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств у забезпеченні продовольчої безпеки на місцевому та національному рівнях.