Оцінка якості кормів та компонентів

Оцінка якості інкубаційних яєць

Оцінка параметрів та умов вирощування птиці

Оцінка стану здоров’я птиці

Реалізація продукції

Навчання спеціалістів

Коментарі   

Ізотов Володимир
+1 # Сырость в птичникеІзотов Володимир 06.01.2022, 12:06
Вот такая проблема . На улице сырость и везде и в курятнике и в мастерской и даже на чердаке сыро . меняю подстилку . сделал насесты по выше и надеюсь на живучисть и стойкость птицы.
Эксперт ЦОП
+1 # Как бороться с сыростью в птичникеЭксперт ЦОП 06.01.2022, 12:07
Единственное- это прогрев воздуха и вентиляция. А для уменьшения потерь тепла нужно ставить теплообменник между входящим и выходящим воздухом (рекуператор тепла). Физика процесса в следующем. Точка росы - это температура, при которой влажность воздуха близка к 100% и влага начинает конденсироваться на поверхностях. Поэтому температура в помещении должна быть выше температуры точки росы и проветриваться.
Анна Бурдина
+1 # Як курей відучити їсти яйцяАнна Бурдина 22.01.2022, 16:11
Порадьте, будь ласка, що робити. Мої кури здуріли, почали клювати яйця. Одна несеться, а решта ходять навколо неї, уже чекають.
Експерт ЦОП
+1 # RE: Як курей відучити їсти яйцяЕксперт ЦОП 22.01.2022, 16:14
Ідеально, коли конструкція гнізда така, що знесене яєчко зкочується в піддон, де більше не є доступне для курей, а господар потім забирає яйця звідти. А взагалі проблема в годівлі та в освітенні. Раціон корму має бути збалансований по обмінній енергії, сирому протеїну, амінокислотному та мінеральному складу, вітамінам. Птиця повинна мати вільний доступ до кормів та чистої води. У місці, де стоять гнізда потрібно зробити затемнення. Наприклад, частково завісити гніздо мішковиною. В гнізда постеліть сіна. Коли все це зробите, то деякий час частіше навідуйтесь в сараї для збору яєць, щоб кури поступово забували про свою шкідливу звичку. Злісних порушників можна відділити від гурту окремо на деякий час. Додаткову консультацію можна отримати на сайті ЦОП
Віктор Чапко
+1 # RE: Вибір птиці для яйцяВіктор Чапко 22.01.2022, 16:51
Які породи курей обрати ,щоб неслись гарно і линька не впливала?
Експерт ЦОП
+1 # RE: Вибір птиці для яйцяЕксперт ЦОП 22.01.2022, 17:03
У процесі еволюції птиці так сталось, що птиця не може нестись з однаковою інтенсивністю цілий рік. Тому для кожної птиці є свій період яйцекладки й показник продуктивності. Птиця починає нестись поступово, потім виходить на максимум, й далі йде зниження несучості. Після періоду линьки птиця знову починає нестись. А далі все залежить від умов, в яких птиця перебуває та від дотримання технології.
Для яйця краще обирати курей з яєчною продуктивністю адаптованих під місцеві умови. Рекомендуєто наших Бірківських барвистих курей. Яйця інкубаційні та добових курчат можна замовити безпосередньо в Державній дослідній станції птахівництва НААН / Інститут птахівництва, Борки, де ця птиця виведена та проводиться селекційна робота по збереженню генофонду. Телефони +38(099)055-88-80 ; +38(097)928-46-44 (дзвінки приймаються у робочий час з 8-00 до 17-00 крім суботи на неділі)
Alexander Nechitailo
+1 # Брудер для циплятAlexander Nechitailo 02.02.2022, 06:53
Добрый день. Подскажите как лучше сделать обогрев для циплят в брудере. Размеры будут 100*50*50 см, сетчатый пол и поддон. Вентиляция через отверстия в вверху передних дверок и через щель внизу, где поддон.
Експерт ЦОП
+1 # RE: Брудер для циплятЕксперт ЦОП 07.02.2022, 11:19
Для обогрева лучше использовать инфракрасную лампу управляемую терморегулятором. Датчик температуры должен находиться под крышкой брудера и быть экранированным от лучей лампы. Но предварительно нужно отградуировать температуру с помощью обычного термометра.
Потом выставите температуру на приборе которую нужно поддерживать и прибор сам автоматически будет управлять инфракрасной лампой, поддерживая температуру на заданном уровне.

Рейтинг: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

ЦОП на Viber

Приєднатись до спільноти

Актуальні теми

Розвиток ринків збуту

В умовах війни в Україні Програма USAID АГРО прагне максимально зберегти та відновити ринкові системи та сприяти максимальній участі мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств у забезпеченні продовольчої безпеки на місцевому та національному рівнях.

Спонсорська підтримка

Державна дослідна станція птахівництва НААН отримала комбікорми для генофондної птиці від компанії Кімонікс Інтернешнл Інк. за програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Докладніше ...