Оцінка якості кормів та компонентів

Оцінка якості інкубаційних яєць

Оцінка параметрів та умов вирощування птиці

Оцінка стану здоров’я птиці

Реалізація продукції

Навчання спеціалістів

Коментарі   

Ізотов Володимир
+1 # Сырость в птичникеІзотов Володимир 06.01.2022, 14:06
Вот такая проблема . На улице сырость и везде и в курятнике и в мастерской и даже на чердаке сыро . меняю подстилку . сделал насесты по выше и надеюсь на живучисть и стойкость птицы.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Эксперт ЦОП
+1 # Как бороться с сыростью в птичникеЭксперт ЦОП 06.01.2022, 14:07
Единственное- это прогрев воздуха и вентиляция. А для уменьшения потерь тепла нужно ставить теплообменник между входящим и выходящим воздухом (рекуператор тепла). Физика процесса в следующем. Точка росы - это температура, при которой влажность воздуха близка к 100% и влага начинает конденсироваться на поверхностях. Поэтому температура в помещении должна быть выше температуры точки росы и проветриваться.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Анна Бурдина
+1 # Як курей відучити їсти яйцяАнна Бурдина 22.01.2022, 18:11
Порадьте, будь ласка, що робити. Мої кури здуріли, почали клювати яйця. Одна несеться, а решта ходять навколо неї, уже чекають.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Експерт ЦОП
+1 # RE: Як курей відучити їсти яйцяЕксперт ЦОП 22.01.2022, 18:14
Ідеально, коли конструкція гнізда така, що знесене яєчко зкочується в піддон, де більше не є доступне для курей, а господар потім забирає яйця звідти. А взагалі проблема в годівлі та в освітенні. Раціон корму має бути збалансований по обмінній енергії, сирому протеїну, амінокислотному та мінеральному складу, вітамінам. Птиця повинна мати вільний доступ до кормів та чистої води. У місці, де стоять гнізда потрібно зробити затемнення. Наприклад, частково завісити гніздо мішковиною. В гнізда постеліть сіна. Коли все це зробите, то деякий час частіше навідуйтесь в сараї для збору яєць, щоб кури поступово забували про свою шкідливу звичку. Злісних порушників можна відділити від гурту окремо на деякий час. Додаткову консультацію можна отримати на сайті ЦОП
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Віктор Чапко
+1 # RE: Вибір птиці для яйцяВіктор Чапко 22.01.2022, 18:51
Які породи курей обрати ,щоб неслись гарно і линька не впливала?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Експерт ЦОП
+1 # RE: Вибір птиці для яйцяЕксперт ЦОП 22.01.2022, 19:03
У процесі еволюції птиці так сталось, що птиця не може нестись з однаковою інтенсивністю цілий рік. Тому для кожної птиці є свій період яйцекладки й показник продуктивності. Птиця починає нестись поступово, потім виходить на максимум, й далі йде зниження несучості. Після періоду линьки птиця знову починає нестись. А далі все залежить від умов, в яких птиця перебуває та від дотримання технології.
Для яйця краще обирати курей з яєчною продуктивністю адаптованих під місцеві умови. Рекомендуєто наших Бірківських барвистих курей. Яйця інкубаційні та добових курчат можна замовити безпосередньо в Державній дослідній станції птахівництва НААН / Інститут птахівництва, Борки, де ця птиця виведена та проводиться селекційна робота по збереженню генофонду. Телефони +38(099)055-88-80 ; +38(097)928-46-44 (дзвінки приймаються у робочий час з 8-00 до 17-00 крім суботи на неділі)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Alexander Nechitailo
+1 # Брудер для циплятAlexander Nechitailo 02.02.2022, 08:53
Добрый день. Подскажите как лучше сделать обогрев для циплят в брудере. Размеры будут 100*50*50 см, сетчатый пол и поддон. Вентиляция через отверстия в вверху передних дверок и через щель внизу, где поддон.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Експерт ЦОП
+1 # RE: Брудер для циплятЕксперт ЦОП 07.02.2022, 13:19
Для обогрева лучше использовать инфракрасную лампу управляемую терморегулятором. Датчик температуры должен находиться под крышкой брудера и быть экранированным от лучей лампы. Но предварительно нужно отградуировать температуру с помощью обычного термометра.
Потом выставите температуру на приборе которую нужно поддерживать и прибор сам автоматически будет управлять инфракрасной лампой, поддерживая температуру на заданном уровне.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Рейтинг: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

ЦОП на Viber

Приєднатись до спільноти

Актуальні теми

Розвиток ринків збуту

В умовах війни в Україні Програма USAID АГРО прагне максимально зберегти та відновити ринкові системи та сприяти максимальній участі мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств у забезпеченні продовольчої безпеки на місцевому та національному рівнях.

Спонсорська підтримка

Державна дослідна станція птахівництва НААН отримала комбікорми для генофондної птиці від компанії Кімонікс Інтернешнл Інк. за програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Докладніше ...