Оценка качества кормов и компонентов

Оценка качества инкубационных яиц

Оценка параметров и условий выращивания птиц

Оценка состояния здоровья птицы

Реализация продукци

Обучение специалистов

17 серпня 2021 року на базі Державної дослідної станції птахівництва Національної академії аграрних наук України (ДДСП НААН, с. Бірки, Харківська область), згідно програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку на виконання проєкту «Створення центрів консультаційно-ветеринарного та зоотехнічного обслуговування ММСП в секторі тваринництва та птахівництва» відбулося засідання другої фокус-групи з метою – сформувати концепцію унікальної торгової пропозиції з надання послуг Центру консультаційно-зоотехнічного обслуговування мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП) в секторі птахівництва (ЦОП) для кожного цільового сегменту клієнтів.

В роботі взяли участь Вадим Шиян, Генеральний директор ГС Міжрегіональний Союз птахівників та кормовиробників України, Олена Кулик, регіональний координатор Програми USAID АГРО в Харківській області, Світлана Бережна, бізнес-консультант (модератор), Олена Купіна, фінансовий консультант (модератор), Тетяна Давиденко, староста с. Бірки, експерти – співробітники ДДСП НААН та представники дрібного і середнього бізнесу у галузі птахівництва.

 Птахівництво України - 2 засідання фокусгрупи

Наталією Шоміною та Олегом Катериничем було презентовано перелік нових послуг створеного Центру консультаційно-зоотехнічного обслуговування мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП) в секторі птахівництва, в обговорені яких взяли участь виробники продукції птахівництва.

 

 

 Архів фотографій та відео проведення фокус-групи знаходиться на Google диску >>>

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

ЦОП на Viber

Присоединиться к сообществу

Актуальные темы

Развитие рынков сбыта

В условиях войны в Украине Программа USAID АГРО стремится максимально сохранить и восстановить рыночные системы и способствовать максимальному участию микро, малых и средних сельскохозяйственных предприятий в обеспечении продовольственной безопасности на местном и национальном уровнях.

Спонсорская поддержка

Государственная исследовательская станция птицеводства НААН получила комбикорм для генофондной птицы от компании Кимоникс Интернешнл Инк. по программе USAID по аграрному и сельскому развитию (АГРО).

Подробнее ...

Материалы