Оценка качества кормов и компонентов

Оценка качества инкубационных яиц

Оценка параметров и условий выращивания птиц

Оценка состояния здоровья птицы

Реализация продукци

Обучение специалистов

Державна дослідна станція птахівництва Національної академії аграрних наук України — єдина державна наукова установа в країні, що отримала грант по проєкту «Створення центрів консультаційноветеринарного та зоотехнічного обслуговування ММСП в секторі тваринництва та птахівництва» програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку. Ця програма довгострокова, розрахована на п’ять років (2020-2024). Вона пропонує ряд інструментів для мікро, малих і середніх агровиробників та сільських громад, з тим, щоб збільшити продуктивність та доступ до ринків, удосконалити допоміжні функції в агросекторі — такі, як доступ до фінансування, іригація, агролабораторні і ветеринарні послуги, впровадження систем якості і безпечності продукції та інші.

Читати докладніше ...

Рейтинг: 5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна
 

ЦОП на Viber

Присоединиться к сообществу

Актуальные темы

Развитие рынков сбыта

В условиях войны в Украине Программа USAID АГРО стремится максимально сохранить и восстановить рыночные системы и способствовать максимальному участию микро, малых и средних сельскохозяйственных предприятий в обеспечении продовольственной безопасности на местном и национальном уровнях.

Спонсорская поддержка

Государственная исследовательская станция птицеводства НААН получила комбикорм для генофондной птицы от компании Кимоникс Интернешнл Инк. по программе USAID по аграрному и сельскому развитию (АГРО).

Подробнее ...

Материалы