Оценка качества кормов и компонентов

Оценка качества инкубационных яиц

Оценка параметров и условий выращивания птиц

Оценка состояния здоровья птицы

Реализация продукци

Обучение специалистов

Аналізатор інфрачервоний ІНФРАСКАН-3150

Сучасний автономний інфрачервоний аналізатор призначений для експрес визначення показників якості зернових, зернобобових, олійних культур, кормів і сировини для їх виробництва та інших речовин. Аналізує широкий спектр показників якості (білок / протеїн, волога, кількість і якість клейковини (ІДК), жир та ін.). Вбудований інформаційно-обчислювальний комплекс і застосування різних методів математичної обробки (лінійна регресія, PCR - регресія на головні компоненти, PLS - метод часткових найменших квадратів) дозволяє аналізувати широкий спектр продуктів і розробляти складні калібрувальні рівняння. У пам'яті зберігається до 1 млн. результатів вимірювань. Час аналізу займає 1-1,2 хвилини. Прилад дозволяє за один вимір отримати результат за кількома показниками. В Центрі обслуговування з птахівництва буде використаний для експрес- аналізу якості компонентів комбікормів, що дозволить швидко реагувати при виявленні недоброякісної сировини.

Аналітичні ваги AXIS ANG-220C

з автоматичною внутрішньою калібровкою відрізняються виключно високою точністю вимірювань та надійністю, мають багато зручних у використанні функцій (встановлення межі зважування, сумування компонентів рецептур, зважування у відсотках від заданої маси та ін.).

Процес комплектування ЦОП ДДСП НААН обладнананням продовжується. Чекаємо на поставку біохімічного аналізатору. Стежте за нашими новинами.

Отримання аналізатора кормів INFRASCAN Отримання аналізатора кормів INFRASCAN

Рейтинг: 5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна
 

ЦОП на Viber

Присоединиться к сообществу

Актуальные темы

Развитие рынков сбыта

В условиях войны в Украине Программа USAID АГРО стремится максимально сохранить и восстановить рыночные системы и способствовать максимальному участию микро, малых и средних сельскохозяйственных предприятий в обеспечении продовольственной безопасности на местном и национальном уровнях.

Спонсорская поддержка

Государственная исследовательская станция птицеводства НААН получила комбикорм для генофондной птицы от компании Кимоникс Интернешнл Инк. по программе USAID по аграрному и сельскому развитию (АГРО).

Подробнее ...

Материалы