Оценка качества кормов и компонентов

Оценка качества инкубационных яиц

Оценка параметров и условий выращивания птиц

Оценка состояния здоровья птицы

Реализация продукци

Обучение специалистов

фахівців ЦОП та виробників продукції птахівництваДержавна дослідна станція птахівництва НААН в рамках реалізації проекту «Центр обслуговування з птахівництва для мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП)» продовжує підтримувати фермерів та виробників продукції у цей складний час, ділячись актуальною інформацією та залучаючи до обговорення проблемних питань галузі.

На конференції підвели підсумки та розкрили актуальні питання щодо стану галузі у країні в умовах воєнного стану, а також проаналізували проблеми та шляхи їх вирішення у новому році, докладно розповіли про послуги Центру обслуговування із птахівництва та надали інформацію про продукцію Державної дослідної станції птахівництва НААН, на базі якої утримується поголів’я вітчизняних порід курей та індиків.

Рейтинг: 5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна

Все про інкубацію яєць сільськогосподарської птиці

Державна дослідна станція птахівництва НААН проводить тренінг-навчання для зоотехніків, ветеринарних лікарів, операторів, завідуючих інкубаторіїв, викладачів ВНЗ та усіх зацікавлених осіб з питань інкубації яєць сільськогосподарської птиці.

Рейтинг: 5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна

ЦОП на Viber

Присоединиться к сообществу

Актуальные темы

Развитие рынков сбыта

В условиях войны в Украине Программа USAID АГРО стремится максимально сохранить и восстановить рыночные системы и способствовать максимальному участию микро, малых и средних сельскохозяйственных предприятий в обеспечении продовольственной безопасности на местном и национальном уровнях.

Спонсорская поддержка

Государственная исследовательская станция птицеводства НААН получила комбикорм для генофондной птицы от компании Кимоникс Интернешнл Инк. по программе USAID по аграрному и сельскому развитию (АГРО).

Подробнее ...

Материалы