Оцінка якості кормів та компонентів

Оцінка якості інкубаційних яєць

Оцінка параметрів та умов вирощування птиці

Оцінка стану здоров’я птиці

Реалізація продукції

Навчання спеціалістів

Доктор сільськогосподарських наук (2014), старший науковий співробітник (2006), сільськогосподарський дорадник (2008) з надання соціально спрямованих дорадчих послуг з питань птахівництва, експерт з питань розведення різних видів сільськогосподарської птиці, член державної комісії з атестації племінних господарств України та експерт МінАПП України з затвердження племінних статусів, експерт фонду підтримки винаходів Мінекономпромрозвитку за напрямком «Технологічне оновлення та розвиток агропромислового комплексу».
Співавтор нових селекційних досягнень затверджених Міністерством аграрної політики та продовольства України: поєднувані заводські лінії індиків 5 та 6 кросу "Харківський –56 "; порода яєчно-м’ясних курей “Полтавська глиняста”; лінія Г 2 м'ясо-яєчних курей породи плімутрок білий.
Автор 230 наукових праць, в т. ч. 27 книг (Ресурсозберігаючі технології вирощування, утримання та годівлі сільськогосподарської птиці; Тваринництво України: стан, проблеми, шляхи розвитку; Породи та кроси сільськогосподарської птиці; Наукові основи виробництва органічної продукції в Україні тощо), методичних рекомендацій та навчальних посібників, збірників Нормативно-правових актів з племінної справи у птахівництві; модельних інвестиційних проектів виробництва продукції птахівництва; модельних інвестиційних проектів створення малих ферм з виробництва продукції птахівництва в умовах Донецької і Луганської областей тощо.

Зворотній зв'язок

Рейтинг: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

ЦОП на Viber

Приєднатись до спільноти

Актуальні теми

Розвиток ринків збуту

В умовах війни в Україні Програма USAID АГРО прагне максимально зберегти та відновити ринкові системи та сприяти максимальній участі мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств у забезпеченні продовольчої безпеки на місцевому та національному рівнях.

Спонсорська підтримка

Державна дослідна станція птахівництва НААН отримала комбікорми для генофондної птиці від компанії Кімонікс Інтернешнл Інк. за програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Докладніше ...

Матеріали