Оцінка якості кормів та компонентів

Оцінка якості інкубаційних яєць

Оцінка параметрів та умов вирощування птиці

Оцінка стану здоров’я птиці

Реалізація продукції

Навчання спеціалістів

ГС Міжрегіональний Союз птахівників та кормовиробників України в рамках заключного етапу «Школи птахівника -2021» провів професійну онлайн зустріч птахівників. Захід відбувався у режимі ZOOM онлайн відеоконференції, 09 грудня.

Рейтинг: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
24 вересня 2021 року Центр обслуговування з птахівництва ДДСП НААН, який створено за програмою «АГРО», що фінансується агентством США з міжнародного розвитку (USAID) відвідали представники компанії «Кімонікс Інтернешнл Інк.». Працівники Центру обслуговування із птахівництва продемонстрували встановлене нове обладнання Центру (інфрачервоний аналізатор кормів, ваги, напівавтоматичний біохімічний аналізатор, ноутбук), придбання якого стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку». Також було проведено обговорення ряду питань щодо організації діяльності Центру, складено план дій та орієнтовно призначено термін офіційного відкриття Центру обслуговування з птахівництва на 11-15 жовтня 2021 року.
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Шановні друзі, колеги, птахівники. Раді Вам повідомити, що 10 вересня 2021 року розпочався черговий (другий) етап формування діяльності Центру обслуговування з птахівництва ДДСП НААН (далі ЦОП ДДСП НААН) за програмою «АГРО», що фінансується агентством США з міжнародного розвитку (USAID). ЦОП ДДСП НААН отримав інфрачервоний аналізатор кормів ІНФРАСКАН-3150 та електронні аналітичні ваги AXIS ANG-220C. Це обладнання буде використано для аналізу якості комбікормів та компонентів в межах програми надання послуг мікро-, малим та середнім птахо господарствам.

Рейтинг: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Державна дослідна станція птахівництва Національної академії аграрних наук України — єдина державна наукова установа в країні, що отримала грант по проєкту «Створення центрів консультаційноветеринарного та зоотехнічного обслуговування ММСП в секторі тваринництва та птахівництва» програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку. Ця програма довгострокова, розрахована на п’ять років (2020-2024). Вона пропонує ряд інструментів для мікро, малих і середніх агровиробників та сільських громад, з тим, щоб збільшити продуктивність та доступ до ринків, удосконалити допоміжні функції в агросекторі — такі, як доступ до фінансування, іригація, агролабораторні і ветеринарні послуги, впровадження систем якості і безпечності продукції та інші.

Читати докладніше ...

Рейтинг: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка


17 серпня 2021 року на базі Державної дослідної станції птахівництва Національної академії аграрних наук України (ДДСП НААН, с. Бірки, Харківська область), згідно програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку на виконання проєкту «Створення центрів консультаційно-ветеринарного та зоотехнічного обслуговування ММСП в секторі тваринництва та птахівництва» відбулося засідання другої фокус-групи з метою – сформувати концепцію унікальної торгової пропозиції з надання послуг Центру консультаційно-зоотехнічного обслуговування мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП) в секторі птахівництва (ЦОП) для кожного цільового сегменту клієнтів.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

ЦОП на Viber

Приєднатись до спільноти

Актуальні теми

Розвиток ринків збуту

В умовах війни в Україні Програма USAID АГРО прагне максимально зберегти та відновити ринкові системи та сприяти максимальній участі мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств у забезпеченні продовольчої безпеки на місцевому та національному рівнях.

Спонсорська підтримка

Державна дослідна станція птахівництва НААН отримала комбікорми для генофондної птиці від компанії Кімонікс Інтернешнл Інк. за програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Докладніше ...

Матеріали