Оцінка якості кормів та компонентів

Оцінка якості інкубаційних яєць

Оцінка параметрів та умов вирощування птиці

Оцінка стану здоров’я птиці

Реалізація продукції

Навчання спеціалістів

Кандидат сільськогосподарських наук,

експерт з годівлі птиці та якості кормів.

Досвід роботи у птахівництві – більше 30 років.

«Кожен птахівник, як початківець, так і зі стажем, повинен знати, як і чим правильно годувати птицю для отримання високих показників несучості і ніжного та соковитого м'яса. Будь-які порушення у годівлі, викликані неякісними кормами, незбалансованими відповідно до виду, віку, статі птиці можуть призвести до захворювань особин, їх виснаження та падіння показників продуктивності.»

Зворотній зв'язок

Доктор сільськогосподарських наук,

експерт з питань розведення різних видів сільськогосподарської птиці.

Досвід роботи у птахівництві - більше 30 років.

«Робити бізнес на пернатих часом не легше, ніж у тваринництві, а в питанні реалізації продукції і деяких інших нюансах – навіть складніше. Однак це не означає, що займатися птахівництвом можна лише тим, у кого за плечима чималий досвід. Головне – правильно визначити цілі і зрозуміти, яку нішу зайняти найкраще. Навіть якщо там і так вже зайнято, це не привід відмовлятися від намічених планів.»

Зворотній зв'язок

Кандидат сільськогосподарських наук,

експерт з питань технології виробництва продукції птахівництва та переробки відходів.

Досвід роботи у птахівництві – більше 40 років

«Останнім часом технології у птахівництві зазнають значних змін. Основний наголос робиться на добробуті птиці, сталості виробництва та безпечності й корисності продукції для людини. Без сумніву, птахівники мають враховувати ці тенденції, щоб бути попереду й виробляти продукцію, яка відповідає потребам споживачів»

Зворотній зв'язок

Кандидат сільськогосподарських наук, експерт з питань інкубації яєць та технології вирощування птиці без використання протимікробних засобів

Досвід роботи у птахівництві – більше 20 років.

«За даними експертів, вже за 30 років суттєво зміниться система виробництва птиці – великі птахофабрики залишаться в минулому. З міркувань добробуту тварин та підвищення якості продукції птицю утримуватимуть на окремих невеликих фермах. За фермерством – майбутнє.»

Зворотній зв'язок

Кандидат сільськогосподарських наук

експерт з питань розведення та селекції птиці

Досвід роботи у птахівництві – більше 30 років

«Займатися розведенням птиці не така вже і проста справа, як вважає більшість початківців. На успіх господарювання головним чином впливають умови годівлі й утримання, їх відповідність потребам птахів. Та не останню роль в отриманні прибутку відіграють генетичні задатки птиці (порода) та пристосованість до умов України. Тому важливо розібратися у різноманітті наявних в Україні генетичних ресурсів і вибрати те, що відповідає меті фермера. Пропозиція є – вибір за вами!»

Зворотній зв'язок

Доктор ветеринарних наук, експерт з профілактики та лікування захворювань сільськогосподарської птиці.

Досвід роботи у птахівництві – більше 40 років.

"Ветеринарне благополуччя щодо захворювань сільськогосподарської птиці може бути забезпечене тільки при виконанні технологічних та ветеринарно-санітрних вимог і незалежить від розміру господарств і форм власності, тому дотримання санітарних та ветеринанрих заходів при вирощуванні птиці є обовязковим".

Зворотній зв'язок

Кандидат біологічних наук,

експерт з питань профілактики захворювань та захисту здоров’я птиці.

Досвід роботи у птахівництві – більше 20 років

«Не важливо, з якою метою фермер займається розведенням птиці: м'ясо або яйця, на першому плані завжди має стояти її здоров'я. Запобігти будь-якому захворюванню краще, ніж потім займатися його лікуванням. Адже це пов’язано зі значними втратами, починаючи з продуктивності птиці і закінчуючи прибутком.»

Зворотній зв'язок

ЦОП на Viber

Приєднатись до спільноти

Актуальні теми

Розвиток ринків збуту

В умовах війни в Україні Програма USAID АГРО прагне максимально зберегти та відновити ринкові системи та сприяти максимальній участі мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств у забезпеченні продовольчої безпеки на місцевому та національному рівнях.

Спонсорська підтримка

Державна дослідна станція птахівництва НААН отримала комбікорми для генофондної птиці від компанії Кімонікс Інтернешнл Інк. за програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Докладніше ...

Матеріали