Оцінка якості кормів та компонентів

Оцінка якості інкубаційних яєць

Оцінка параметрів та умов вирощування птиці

Оцінка стану здоров’я птиці

Реалізація продукції

Навчання спеціалістів

Розрахунки прибутку та економічної ефективності (відгодівля птиці на м'ясо, виробництво харчових яєць, інкубація яєць птиці). Тепер розрахунки по фермі можна робити безпосередньо на сайті ЦОП. Все просто ! Свої числові дані необхідно увести у форму на сайті та натиснути на кнопку рахувати. Результати розрахунків відразу будуть виведені на екран.

Ключові слова: розрахунки по птахофермі, економіка птахівництва, точка окупності ферми, вирощування птиці, нормування корму, раціони для птиці

Розрахунки раціона корму для птиціі

Інтерактивна демонстраційна версія програми складання раціонів корму, яка на основі наявної бази даних інгредієнтів корму та нормативних вимог до корму для птиці дозволяє в ручному режимі підібрати потрібний список інгредієнтів для раціону птиці.

Економіка бройлерного виробництва

Подано форму для розрахунку економічних показників та потреби кормів для вирощування заданого користувачем поголів'я бройлерів.

Нормування кормів для бройлерів

Розраховує добову норму корму та потреба корму в стадо бройлерів, витрата корму зростаючим підсумком та потреба корму за фазами годування. Відображає норматив маси, птиці та приросту.

Разрахунок потреби кормів для молодняка птиці по стандартній методиці

Розрахунки можна проводити для яєчних курей, м'ясних курей, курчат бройлерів, качок, індиків, гусей, цесарок, перепелів. Розраховується добова норма корму, корм наростаючим підсумком від першої доби життя птиці, потреба корму на задане поголів'я на добу та тиждень.

Онлайн калькулятор. Розрахунок добової норми корму для м'ясних качок МУЛАРД на задане поголів'я

Розрахунки можна проводити для мускусних качок мулард та пекінських качок. Розрахунок видачі добової норми корму для качок полягає у її визначенні на кожну добу життя птиці, але таким чином, що в сумі за тиждень маса корму дорівнює нормативному значенню на тиждень.

Розрахунок добової норми корму для індиків

Розрахунки можна проводити для ремонтного молодняку індичок: Крос Харківський, БЮТ-8, БІГ-6. Розрахунок видачі добової норми корму для індичок на відміну від стандартного полягає у її визначенні на кожну добу життя птиці, але таким чином, що в сумі за тиждень маса корму дорівнює нормативному значенню на тиждень. Переваги даного методу в тому, що раціональніше використовується корм при вирощуванні птиці.

Розрахунок прибутку від виробництва харчових яєць

При зміні чисельності поголів'я птиці програма розраховує: вал яєць, повну собівартість виробництва харчових яєць, собівартість одного яйця, прибуток за реалізацію харчових яєць, прибуток, рентабельність виробництва.

Розрахунок прибутку при виробництві м'яса птиці

Під час створення програми поставили за мету максимально спростити розрахунки з допомогою те, що основні витрати у структурі собівартості виробництва м'яса птиці посідає корми. Тому у вихідних даних задається відсоток витрат на закупівлю кормів для вирощування птиці.

Разрахунок прибутку від інкубації яєць птиці

При зміні кількості закладених яєць на інкубацію програма розраховує: план виробництва добових курчат, повну собівартість інкубації яєць, виручку від добового молодняку птиці, прибуток, рентабельність інкубаторію.

Онлайн довідник з помилок інкубації

Інформаційна база знань з причин ембріональної смертності під час інкубації яєць птиці.

Онлайн довідник розвитку ембріона птиці

Інформаційна база знань з розвитку ембріона курей, качок, гусей, індичок, цесарок.

Рейтинг: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

ЦОП на Viber

Приєднатись до спільноти

Актуальні теми

Розвиток ринків збуту

В умовах війни в Україні Програма USAID АГРО прагне максимально зберегти та відновити ринкові системи та сприяти максимальній участі мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств у забезпеченні продовольчої безпеки на місцевому та національному рівнях.

Спонсорська підтримка

Державна дослідна станція птахівництва НААН отримала комбікорми для генофондної птиці від компанії Кімонікс Інтернешнл Інк. за програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Докладніше ...