Оценка качества кормов и компонентов

Оценка качества инкубационных яиц

Оценка параметров и условий выращивания птиц

Оценка состояния здоровья птицы

Реализация продукци

Обучение специалистов

фахівців ЦОП та виробників продукції птахівництваДержавна дослідна станція птахівництва НААН в рамках реалізації проекту «Центр обслуговування з птахівництва для мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП)» продовжує підтримувати фермерів та виробників продукції у цей складний час, ділячись актуальною інформацією та залучаючи до обговорення проблемних питань галузі.

На конференції підвели підсумки та розкрили актуальні питання щодо стану галузі у країні в умовах воєнного стану, а також проаналізували проблеми та шляхи їх вирішення у новому році, докладно розповіли про послуги Центру обслуговування із птахівництва та надали інформацію про продукцію Державної дослідної станції птахівництва НААН, на базі якої утримується поголів’я вітчизняних порід курей та індиків.

Рейтинг: 5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна

Четвер, 17 Лютого 2022 року з 1000 до 1300

Організатор події: Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО
Публічна · Будь-хто у Facebook чи поза ним

Рейтинг: 5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна
24 вересня 2021 року Центр обслуговування з птахівництва ДДСП НААН, який створено за програмою «АГРО», що фінансується агентством США з міжнародного розвитку (USAID) відвідали представники компанії «Кімонікс Інтернешнл Інк.». Працівники Центру обслуговування із птахівництва продемонстрували встановлене нове обладнання Центру (інфрачервоний аналізатор кормів, ваги, напівавтоматичний біохімічний аналізатор, ноутбук), придбання якого стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку». Також було проведено обговорення ряду питань щодо організації діяльності Центру, складено план дій та орієнтовно призначено термін офіційного відкриття Центру обслуговування з птахівництва на 11-15 жовтня 2021 року.
Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна

Шановні друзі, колеги, птахівники. Раді Вам повідомити, що 10 вересня 2021 року розпочався черговий (другий) етап формування діяльності Центру обслуговування з птахівництва ДДСП НААН (далі ЦОП ДДСП НААН) за програмою «АГРО», що фінансується агентством США з міжнародного розвитку (USAID). ЦОП ДДСП НААН отримав інфрачервоний аналізатор кормів ІНФРАСКАН-3150 та електронні аналітичні ваги AXIS ANG-220C. Це обладнання буде використано для аналізу якості комбікормів та компонентів в межах програми надання послуг мікро-, малим та середнім птахо господарствам.

Рейтинг: 5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна

Державна дослідна станція птахівництва Національної академії аграрних наук України — єдина державна наукова установа в країні, що отримала грант по проєкту «Створення центрів консультаційноветеринарного та зоотехнічного обслуговування ММСП в секторі тваринництва та птахівництва» програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку. Ця програма довгострокова, розрахована на п’ять років (2020-2024). Вона пропонує ряд інструментів для мікро, малих і середніх агровиробників та сільських громад, з тим, щоб збільшити продуктивність та доступ до ринків, удосконалити допоміжні функції в агросекторі — такі, як доступ до фінансування, іригація, агролабораторні і ветеринарні послуги, впровадження систем якості і безпечності продукції та інші.

Читати докладніше ...

Рейтинг: 5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна


17 серпня 2021 року на базі Державної дослідної станції птахівництва Національної академії аграрних наук України (ДДСП НААН, с. Бірки, Харківська область), згідно програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку на виконання проєкту «Створення центрів консультаційно-ветеринарного та зоотехнічного обслуговування ММСП в секторі тваринництва та птахівництва» відбулося засідання другої фокус-групи з метою – сформувати концепцію унікальної торгової пропозиції з надання послуг Центру консультаційно-зоотехнічного обслуговування мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП) в секторі птахівництва (ЦОП) для кожного цільового сегменту клієнтів.

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна

ЦОП на Viber

Присоединиться к сообществу

Актуальные темы

Развитие рынков сбыта

В условиях войны в Украине Программа USAID АГРО стремится максимально сохранить и восстановить рыночные системы и способствовать максимальному участию микро, малых и средних сельскохозяйственных предприятий в обеспечении продовольственной безопасности на местном и национальном уровнях.

Спонсорская поддержка

Государственная исследовательская станция птицеводства НААН получила комбикорм для генофондной птицы от компании Кимоникс Интернешнл Инк. по программе USAID по аграрному и сельскому развитию (АГРО).

Подробнее ...

Материалы