Оцінка якості кормів та компонентів

Оцінка якості інкубаційних яєць

Оцінка параметрів та умов вирощування птиці

Оцінка стану здоров’я птиці

Реалізація продукції

Навчання спеціалістів

17 серпня 2021 року на базі Державної дослідної станції птахівництва Національної академії аграрних наук України (ДДСП НААН, с. Бірки, Харківська область), згідно програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку на виконання проєкту «Створення центрів консультаційно-ветеринарного та зоотехнічного обслуговування ММСП в секторі тваринництва та птахівництва» відбулося засідання другої фокус-групи з метою – сформувати концепцію унікальної торгової пропозиції з надання послуг Центру консультаційно-зоотехнічного обслуговування мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП) в секторі птахівництва (ЦОП) для кожного цільового сегменту клієнтів.

В роботі взяли участь Вадим Шиян, Генеральний директор ГС Міжрегіональний Союз птахівників та кормовиробників України, Олена Кулик, регіональний координатор Програми USAID АГРО в Харківській області, Світлана Бережна, бізнес-консультант (модератор), Олена Купіна, фінансовий консультант (модератор), Тетяна Давиденко, староста с. Бірки, експерти – співробітники ДДСП НААН та представники дрібного і середнього бізнесу у галузі птахівництва.

 Птахівництво України - 2 засідання фокусгрупи

Наталією Шоміною та Олегом Катериничем було презентовано перелік нових послуг створеного Центру консультаційно-зоотехнічного обслуговування мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП) в секторі птахівництва, в обговорені яких взяли участь виробники продукції птахівництва.

 

 

 Архів фотографій та відео проведення фокус-групи знаходиться на Google диску >>>

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

ЦОП на Viber

Приєднатись до спільноти

Актуальні теми

Матеріали