Оцінка якості кормів та компонентів

Оцінка якості інкубаційних яєць

Оцінка параметрів та умов вирощування птиці

Оцінка стану здоров’я птиці

Реалізація продукції

Навчання спеціалістів

Аналізатор інфрачервоний ІНФРАСКАН-3150

Сучасний автономний інфрачервоний аналізатор призначений для експрес визначення показників якості зернових, зернобобових, олійних культур, кормів і сировини для їх виробництва та інших речовин. Аналізує широкий спектр показників якості (білок / протеїн, волога, кількість і якість клейковини (ІДК), жир та ін.). Вбудований інформаційно-обчислювальний комплекс і застосування різних методів математичної обробки (лінійна регресія, PCR - регресія на головні компоненти, PLS - метод часткових найменших квадратів) дозволяє аналізувати широкий спектр продуктів і розробляти складні калібрувальні рівняння. У пам'яті зберігається до 1 млн. результатів вимірювань. Час аналізу займає 1-1,2 хвилини. Прилад дозволяє за один вимір отримати результат за кількома показниками. В Центрі обслуговування з птахівництва буде використаний для експрес- аналізу якості компонентів комбікормів, що дозволить швидко реагувати при виявленні недоброякісної сировини.

Аналітичні ваги AXIS ANG-220C

з автоматичною внутрішньою калібровкою відрізняються виключно високою точністю вимірювань та надійністю, мають багато зручних у використанні функцій (встановлення межі зважування, сумування компонентів рецептур, зважування у відсотках від заданої маси та ін.).

Процес комплектування ЦОП ДДСП НААН обладнананням продовжується. Чекаємо на поставку біохімічного аналізатору. Стежте за нашими новинами.

Отримання аналізатора кормів INFRASCAN Отримання аналізатора кормів INFRASCAN

Рейтинг: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

ЦОП на Viber

Приєднатись до спільноти

Актуальні теми

Розвиток ринків збуту

В умовах війни в Україні Програма USAID АГРО прагне максимально зберегти та відновити ринкові системи та сприяти максимальній участі мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств у забезпеченні продовольчої безпеки на місцевому та національному рівнях.

Спонсорська підтримка

Державна дослідна станція птахівництва НААН отримала комбікорми для генофондної птиці від компанії Кімонікс Інтернешнл Інк. за програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Докладніше ...

Матеріали